Płytki hiszpańskie- nowoczesne czy klasyczne?

Nie od dziś wiadomo, że płytki hiszpańskie i włoskie należą do najlepszych na całym świecie. W przypływie nowoczesności, i one nieco się zmieniły. Zmiany dotyczą dodatkowych materiałów które stoją teraz ramię w ramię z klasycznymi rozwiązaniami i naturalnymi kamieniami. Obok „przemysłowej” mody na beton, styl „dziedzictwa”, zainspirowany wspomnieniami minionych czasów, nadal ma silny urok: wykorzystuje symbole, linie i dekoracje płytek „terakoty”. Pozwala to na stworzenie wnętrza nowoczesnego, ale odnoszącego się do przeszłości.

Płytki hiszpańskie z pomysłem

Nowoczesne płytki wykorzystywane są coraz częściej. Luksus nie jest teraz kojarzony tylko z klasyką, przepychem, a jednak poprzez ogromną różnorodność języków, oraz harmonizowanie różnych stylów i równoważenia kontrastów. Nowoczesne jest wykorzystanie płytek hiszpańskich z pomysłem i innowacyjnością. Wyraża się to w szczegółach efektów generowanych przez odbite światło oraz w dotykowym odczuciu materiału, czy to klasyczny wzór, czy niezwykle nowoczesny.

W Paste Group płytki od najlepszych

Paste Group oferuje płytki nie tylko polskie, ale również zagraniczne, między innymi hiszpańskie. Na stronie znaleźć można szeroki asortyment kolorystyczny, który składa się z miękkich odcieni, oraz wielu klasycznych kolekcji i wzorów. Zarówno fan prostoty, jak i nowoczesności, znajdzie w tych płytkach cos dla siebie. Płytki te cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania.

  Oferty sprzedaży płytek hiszpańskich z Poznania