Jaki tusz do HP DeskJet 2630?

HP DeskJet 2630

HP DeskJet 2630 to wielofunkcyjna drukarka, której można używać do drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Ma maksymalną rozdzielczość 1200 x 1200 dpi i oferuje różne opcje łączności, w tym Wi-Fi, Ethernet i USB. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 10, 8.1 i 7 oraz Mac OS X 10.6 lub nowszymi. Drukarka obsługuje również różne rodzaje nośników, w tym koperty, etykiety, kartony itp.

HP DeskJet 2630 to drukarka zaprojektowana dla użytkowników domowych. Jest to świetna drukarka dla tych, którzy szukają niedrogiej, łatwej w obsłudze i niezawodnej drukarki, która może drukować zarówno w czerni i bieli, jak iw kolorze. Wkłady atramentowe zgodne z tą drukarką to czarny tusz do drukarki HP 63XL, trójkolorowy tusz do drukarki HP 63XL oraz fotograficzny tusz do drukarki HP 63XL. HP DeskJet 2630 to drukarka przeznaczona do użytku domowego. Został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i doskonale nadaje się do drukowania dokumentów lub zdjęć. Drukarka ma maksymalną rozdzielczość 1200 x 1200 dpi i może drukować z prędkością do 20 stron na minutę. HP DeskJet 2630 wykorzystuje wkłady atramentowe HP 61, które są dostępne w kolorze czarnym, cyjan, magenta, żółtym i czarnym fotograficznym. Te wkłady są dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i o dużej pojemności. Jeśli chcesz kupić drukarkę, ale nie masz dużo pieniędzy, powinieneś kupić wersję o standardowej pojemności, ponieważ będzie tańsza niż ta o dużej pojemności.

Sprawdź ofertę tuszów: drukuj24.pl/tusz-do-HP DeskJet-2630

Tusz atramentowy HP 304 do drukarki HP DeskJet 2630?

Atrament HP 304XL to wkład atramentowy o wysokiej wydajności zgodny z następującymi drukarkami HP: HP Photosmart Premium C309g-m, Photosmart Premium C310b, Photosmart Premium C310c, Photosmart Premium F380b. Wkład atramentowy HP 304XL jest przeznaczony do pracy z następującymi modelami drukarek: HP Photosmart Premium C309g-m, Photosmart Premium C310b, Photosmart Premium C310c.

  Serwis i naprawa zmywarek Jastrzębie-Zdrój: Twoje urządzenia w najlepszych rękach

Atrament HP 304XL to pojemny, wysokowydajny wkład z czarnym atramentem, który umożliwia wydrukowanie do 2400 stron. Tusz HP 304XL zapewnia wydrukowanie do 2400 stron czarnego tekstu laserowej jakości. Oznacza to, że przy użyciu tej samej ilości atramentu HP 304XL można wydrukować około dwa razy więcej stron niż przy użyciu tusz HP 304. W tym artykule dowiesz się, jak działają wkłady atramentowe HP 304XL, z czym są kompatybilne i ile kosztują. HP to znany producent drukarek, który istnieje od końca lat 80. XX wieku. Firma posiada szeroką gamę drukarek atramentowych, ale jednym z ich najpopularniejszych modeli jest atrament HP 304XL.

Wkład atramentowy HP 304XL to czarny wkład do drukarki o dużej pojemności, który umożliwia wydrukowanie do 5400 stron. Dzięki temu jest idealny do ciężkich zadań drukowania, takich jak drukowanie ulotek lub broszur, lub jeśli masz małą firmę i musisz wydrukować kilka kopii jednocześnie. Tusz HP 304XL jest zgodny z wieloma różnymi modelami drukarek HP, w tym OfficeJet Pro 8720 i OfficeJet Pro 8725, a także OfficeJet Pro 8610xi i OfficeJet Pro 8615xi.

Jak wymienić tusz w drukarce HP DeskJet 2630

Drukarka HP DeskJet 2630 jest dostarczana z zestawem wkładów atramentowych. Są to wkłady atramentowe, które należy wymienić, gdy zabraknie im atramentu.

Aby wymienić atrament, wykonaj następujące czynności:

1. Upewnij się, że masz nowy, nieużywany wkład dla każdego koloru, który wymaga wymiany.

2. Odłącz przewód zasilający z tyłu drukarki i wyjmij cały papier znajdujący się w podajniku wejściowym i wyjściowym drukarki.

3. Otwórz drzwiczki dostępu do wkładów, a następnie naciśnij górną część każdego wkładu, aby zwolnić go z gniazda w drzwiczkach dostępu

4. Wyjmij każdy stary wkład, wyciągając go do góry i wyjmując go z gniazda, a następnie zdejmij osłonę ochronną i wyrzuć go 5. Weź jeden nowy wkład

  Jak umyć piekarnik tabletka do zmywarki - Skuteczne sposoby na czyszczenie piekarnika

Drukarki atramentowe wykorzystują wkłady atramentowe, które można łatwo wymienić. Drukarka HP DeskJet 2630 nie jest wyjątkiem. Wymiana wkładu atramentowego w drukarce HP DeskJet 2630 jest łatwa. Drukarki te wykorzystują wkład czarny i trójkolorowy. Przed przystąpieniem do wymiany należy najpierw wyłączyć drukarkę i odłączyć ją od gniazdka elektrycznego. Następnie otwórz drzwiczki dostępu do drukarki, wyjmij stary wkład atramentowy i włóż na jego miejsce nowy. Na koniec zamknij drzwiczki dostępu do drukarki i włącz ją ponownie przed użyciem jej do drukowania.