Jak Ukryć Telewizor W Salonie – Proste Triki

The jak ukryć telewizor w salonie:

Wstęp

W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy przed telewizorem. To nasz pierwszy wybór, jeśli chodzi o rozrywkę, relaks i spędzenie czasu wolnego. Jednak, jak ważny byłby czas z rodziną, gdybyśmy mogli schować ten wielki, czarny telewizor? W tym artykule podamy proste sposoby jak ukryć telewizor w salonie tak, aby stał się on elementem dekoracyjnym, a nie tylko sprzętem elektronicznym.

Kreatywna aranżacja salonu

1. Umieszczenie w biblioteczce

Jeśli kochasz książki, a w salonie masz biblioteczkę – może to być idealne miejsce na schowanie telewizora. Wystarczy zrobić niewielką, ukrytą szufladę, w której telewizor zostanie schowany. Szufladę można z łatwością zamontować na wysokości gałek od uchwytów drzwi.

2. Schowanie w komodzie

Kolejnym pomysłem jest schowanie telewizora w komodzie. W przypadku, gdy posiadamy duże mieszkanie, telewizor może mieć swoje specjalne wydzielone miejsce np. na dolnej półce szafki. W przypadku mniejszych pomieszczeń, telewizor możemy ukryć w specjalnie wykonanej komodzie, która będzie pełnić funkcję nie tylko telewizora, ale również miejsca na przechowywanie.

Zastosowanie technologii

3. Nowoczesne malowanie ścian

Pomysłem na schowanie telewizora w salonie jest zastosowanie nowoczesnego malowania ścian. Jednym z najpopularniejszych obecnie trendów aranżacyjnych jest malowanie ścian w stylu „camouflage”. Można dzięki temu tak pomalować ścianę za telewizorem, tak, aby zrobiła się w ten sposób iluzja, że nie ma tam nic, a przedmioty na ścianie topnieją w tle.

4. Użycie ukrytych telewizorów

Technologiczne nowinki umożliwiają nam ukrycie telewizora w salonie za specjalnymi obrazami lub lustrem. Dzięki temu, w trakcie oglądania telewizora, wykorzystujemy obecność jedynie wyświetlacza, który nie rzuca się w oczy w salonie, a jedynie obraz, który jest wyświetlany.

Pomysłowość i kreatywność

5. Smyczy dla psa

Jeśli posiadamy w domu psa, smycza mogą okazać się dobrym miejscem na schowanie telewizora w salonie. Aby zrobić to dobrym wyborem, trzeba wybrać dłuższą smycz, która skalibruje się z rozmiarem telewizora a jasne kolory smyczy będą kontrastowały z czarnym ekranem telewizora.

  Jak udekorować stół w salonie - Praktyczny poradnik

6. Kreatywne zabiegi aranżacyjne

Jak ukryć telewizor w salonie? Czasem najlepszym rozwiązaniem może okazać się po prostu kreatywność i pomysłowość. Na przykład, zainstalować telewizor w polce z książkami, pociąć ścianę na pół i zamontować dwa skrzydła drzwi w taki sposób, żeby telewizor mógł się do nich przylepić czy składającą się ze spodni elementami, tworzącymi mocny element dekoracyjny, który doskonale kryje telewizor w salonie.

FAQS

1. Czy skrywanie telewizora w salonie poprawia jego wystrój?

Tak, schowanie wielkiego, czarnego telewizora może znacznie poprawić wystrój salonu, czyniąc go bardziej estetycznym i spójnym.

2. Czy telewizor ukryty w salonie ma negatywny wpływ na jakość obrazu?

Nie, telewizor ukryty w salonie nie ma wpływu na jakość obrazu.

3. Jak stosować technologie, aby ukryć telewizor w salonie?

Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie technologii, które pozwalają ukryć telewizor za obrazami lub lustrem.

Podsumowanie

Jak ukryć telewizor w salonie? To pytanie jest bardziej złożone niż się wydaje. Istnieje wiele sposobów, aby ukryć telewizor w salonie, m.in. przez kreatywną aranżacje salonu, użycie technologii i pomysłowość, tworząc dekoracyjne elementy, które jednocześnie spełniają rolę ukrycia telewizora. Niezależnie od wyboru, oczywiście, trzeba jednak pamiętać, że telewizor w salonie powinien spełnić swoje podstawowe zadanie, czyli dostarczać nam rozrywki i odpoczynku.